‘Ti je fitues’, Luizit i çojnë kupë në shtëpi, Olta e merr dhe e fsheh

Gjatë ditës së sotme një trofe ngjyrë floriri është dërguar nga lart në oborrin e shtëpisë së Big Brother. Në këtë trofe ishte një dedikim për Luizin ku shkruhej:

Luiz Ejlli, fitues i Big Brother Albania VIP II.

, Teleshkronja Post

“Luiz, je fitues i padiskutueshëm. Respekte nga çunat e Brrakës”, shkruhej në kupën, e cila ra në duart e Oltës që ndodhej në oborr në ato momente.

Olta e mori kupën dhe e fshehu nën xhup duke mos ia dorëzuar Luizit.

Nuk dihet ende nëse banorja do t’ja tregojë më vonë kupën atij që i përket, transmeton Teleshkronja Post.

Momenti kur Olta e merrë dhe e fshehë trofeun.

, Teleshkronja Post
, Teleshkronja Post
@fishinglive05 #bigbrothervip?? #bigbrothervipalbania2 #bigbrothervipalbania #bigbrother #bigbrothervip #bigbrothervip2 ♬ For movie / picture / action / suspense – G-axis sound music