“Tinëz kisha ik”, Artani mendon se Xhulit e Stresit s’iu ka mbetur vend askund (VIDEO)

Artani ka thënë së fundmi se po të ishte në vendin e Xhulit dhe Stresit do të kishte ikur nga shtëpia e Big Brother VIP Kosova.

“Tinëz kisha ik”, tha Artani derisa po fliste me Brunon dhe Vedatin.

Se pse e bëri këtë deklaratë e kuptoni në videon më poshtë, transmeton Teleshkronja Post.