U përfol se kanë qenë në lidhje, Noizy ka dy fjalë për Xhulin?! [FOTO]

U përflet për një lidhje romantike mes Noizyt dhe Xhulit. Kjo e fundit e bëri publike brenda shtëpisë në Big Brother. Por pas lidhjes me Atdheun, duket se gjërat kanë ndryshuar mes dyshes.

Noizy shkruan: Të premtoj qe sdo me marri malli per ty ? A mos reperi do ti dedikoj këngë bukuroshës nga Drenica?! Kjo mbetët të shihet, shkruan “Kosovarja”.

Noizy dite me pare ka reaguar përmes një video në insta Story ku thotë se me personin që po përmendet në Big Brother nuk ka qenë asnjëherë në lidhje e as nuk do të jetë ndonjëherë.

Ai shprehet se e kanë lodhur duke e pyetur se a ka qenë në lidhje me atë person dhe nuk është, sipas tij emri i tij përmendet në keto programe vetëm për nje arsye qe te gjithe e dine pse duke aluduar per klikime e perfitime. Shiko foton:

, Teleshkronja Post