Vazhdon krisja në çift: “Mëso të flasësh”/ Debati Luiz-Kiara: Je egoiste!

Duket se marrëdhënia e Luizit me Kiarën është e tensionuar, ashtu siq u diskutua edhe në PRIME-en e fundit mes analistëve të BBVA dhe Kiara, dhe po shihen shenjat.

Moderatorja e famshme dhe banorja e BBVA – Kiara mori përsipër të bëntë llogaritnë e buxhetit javor.

Ajo u shpreh se banorët janë të papërgjegjshëm dhe nuk dinë të bëjnë mbledhjet e tyre për buxhetin personal, transmeton Teleshkronja Post.

Luizi i tha se kur merr diçka përsipër, duhet të ketë parasysh gjithçka.

Kiara: Dakord, por kishim dhe një radio për të bërë.

Luizi: Pse unë nuk kisha? Pesë minuta punë ishte. Je egoiste./TeleshkronjaPost/