VIDEO || Xhuliana e lagu Stresin me ujë derisa ishte në gjumë të thellë, ja reagimi i reperit

Xhuliana sot e ka lagur me ujë Stresit derisa ishte në gjumë të thellë, shkruan TeleshkronjaPost.

Këtë veprim Xhuli e bëri pasi dje e kishte lagur atë reperi, dersia finalja e Big Brother VIP Kosova është nesër ku finalistë janë: Xhuli, Stresi, Vedati, Artani dhe Mbresa.

Stresi e pati një reagim interesant kur u lagë nga uji, për ta parë këtë moment shikojeni videon më poshtë./TeleshkronjaPost.com/