Xhuliana Nura flet pas finales, befason me këto fjalë

Finalistja e Big Brother Kosova, Xhuliana Nura ka folur pas finales.

Finalistja iu ka drejtuar publikut të cilët e kanë votuar qysh se nga dita e parë kur është vendosur në shtëpi, përcjellë TeleshkronjaPost.

Xhuli ka falënderuar të gjithë, dhe në të njëjtën kohë ka thënë se është fituese sepse ka fituar bashkë me të gjithë ata që e kanë votuar.

Ndryshe, Xhuli u shpall fituesja e tretë e “Big Brother VIP Kosova”, i dyti Vedati, i pari Stresi./TeleshkronjaPost.com/