Zarf i Zi në shtëpi, Kiara fillon e qan, Luizi i kthehet ashpër: A i’a dole? [VIDEO]

Para pak minutash në shtëpinë e Big Brother Vip ALbania erdhi një Zarf i Zi që i tronditi të gjithë banorët, zarfi i zi zakonisht përmban dënime apo lajme të kqija për banorët.

E të gjitha banorët ndihen në stres por gjëja e parë që u vie në mendje të gjithëve është rasti i djeshëm i lojës ku Luizi e mbajti me forcë Kiaren tek lavamani ndërsa ajo është ndjerë keq duke qajtur për cka edhe nuk po i flet që prej dje, shkruan InfoKosova.

Luizi iu kthye Kiares duke i thënë se a ia merrë mendje se për cfarë mund të jetë ky zarf i zi dhe ajo tha po ma merre menjdja pastaj ky iu kthye ”A ia dole” duke u referuar reagimit te saj dje.

Kiara filloi menjëherë të qaj dhe shkoi në tualet ndërsa Olta dhe Dea po flasin që Luizi po e bën të ndjehet keq. Në anën tjeter Kiara ndjehet keq se mos Luizit do i ndodh ndonjë gjë e keqe sonte përsa i përket këtij zarfi pasi permes nje zarfi te tille ishte kumtuar edhe eliminimi i Kejvines./TeleshkronjaPost/

Lexo edhe: Kiara sikletoset nga Luizi: ‘Do divorcin nga unë’ ?