Zhaklina, Arbana dhe Arbëri i thonë Kiarës Luizi të do jashtë shtëpisë, Kiara: Nuk dua lojë mes nesh

Mbrëmjen e sotme në “prime” Luizi dhe Kiara folën për debatin e lindur mes tyre për shkak të heqjes së litarit.(Lexo këtu)

“Më lëndoi që tha nuk e kuptova a na do publiku. Po mbase kam qenë e ngarkuar dhe nga situata tjera prandaj reagova, pak nga nervat, pak nga fjalët, por u sqaruam më vonë,” tha Kiara.

“Thjesht nuk dua nënkuptime mes nesh si me banorët e tjerë, nuk dua lojë mes nesh”, u shpreh Kiara.

“Unë dua që ai të luajë dhe nuk dua të ndikoj fare te loja e tij. Kjo është arsyeja, pse ndonjëherë distancohem. Nuk besoj se e hoqi rripin për të më rrezikuar mua”, shtoi ajo./TeleshkronjaPost/

, Teleshkronja Post