ZYRTARE: Shpallet fituesi i ‘Big Brother Vip Kosova’

Edicioni i parë i ‘Big Brother Vip Kosova’ po mbaron. Alaudin Hamiti dhe Jonida Vokshi dhanë një spektakël të hatashëm.

Artani, Mbresa dhe Juli i thanë ‘Lamtumirë’ shtëpisë më të famshme të momentit në vend.

Por, këtu është vetëm një fitues dhe ai u shpall tani, në final 2 ishin Stresi dhe Vedati, shkruan TeleshkronjaPost.

Fituesi i edicionit të parë të ‘Big Brother Vip Kosova’ është reperi i mirënjohur Arkimed Lushaj, Stresi.