‘E kam dashur shumë por…’, Efi bën deklaratën e fortë për Luizin

Në një intervistë të dhënë së fundmi për “Mos i bjer me top”, Efi ka folur më shumë sa i përket jetës së saj personale por edhe asaj profesionale.

Ajo është bërë gjithashtu pjesë e një loje, në të cilën është përballur me fotografitë e disa personazheve të njohur, të cilat duhet t’i puthte, t’i griste ose thjesht të heshte.

Ndërkohë që i janë shfaqur disa personazhe, sigurisht që nuk i ka shpëtuar edhe fotografia e Luizit, për të cilën është shprehur se e ka patur shumë xhan por që nuk e ka më.

Këto ishin fjalët e Efi Dhedhes për Luiz Ejllin, transmeton TeleshkronjaPost.

Efi: Eshtë fituesi i “BBV2”

Ronaldo: Mirë, por do e puthësh, do e grisësh apo do heshtësh?

Efi: Shiko, unë duhet të them që këtë njeriun e kam patur shumë xhan, me të vërtet e kam patur shumë xhan por tani nuk e kam më dhe kaq.