E mrekullueshme: Armaldo suprizon me një këngë dedikuar grave për festën e 8 Marsit (VIDEO)

Armaldo i ka bërë një kërkesë të veçantë “Vëllait të Madh” për të krijuar një këngë dedikuar grave me rastin e 8 Marsit, transmeton Teleshkronja Post.

Ai performoi sonte në oborr këngën e titulluar “Ta dije” duke dhuruar shumë emocione dhe duke krijuar një super atmosferë.

Banorët u ngritën në këmbë duke duartrokitur, ndërsa ata që ndodhen në studio filluan të kërcenin. Maestro surprizoi banorët dhe gjithë publikun në studio. Më pas ai vetë u surprizua nga vajza e tij.