‘Kjo nuk është njerëzore’, familjarët reagojnë të shqetësuar pas lajmit se ka ndërruar jetë nëna e Luizit

Një lajmi i rremë “fake news” është përhapur sot në rrjet për nënën e Luizit. Sipas lajmit në fjalë, ajo kishte ndërruar jetë, njofton TeleshkronjaPost.

Familjarët e këngëtarit kanë reaguar të shqetësuar në rrjete sociale ku kanë treguar se e ëma e tij është në gjendje të mirë shëndetësore.

“Ju lutem tregohuni të kujdesshëm! Nuk e kuptoj arsyen e këtyre lajmeve të rënda dhe të rreme. Mami i Luizit gëzon shëndet të plotë. Kjo që bëni nuk është njerëzore”, kanë shkruar ato.

, Teleshkronja Post
, Teleshkronja Post