Kristi: ‘Është shumë presion’ || Kristi në siklet me hyrjen e Sabianit

Këngëtari Sabiani bëri bujë mbrëmë, pasi ai është banori më i ri në “Big Brother VIP”. Ai u fut mbrëmë në shtëpi për të parë nga afër raportin mes vajzës së tij dhe Kristit.

Ky i fundit nuk e priti dhe aq mirë, madje u duk shumë i tensionuar, transmeton Teleshkronja Post.

Në një bisedë të bërë me Dean ai është shprehur se prania e Sabianit është shumë presion si për të, ashtu dhe për Keisin.

“Nuk jam mësuar me këtë. Nuk është çështje përballimi, çështja është ça do bësh? Është shumë, është presion mbi mua dhe mbi atë vetë. Kupton? Unë jam dakord që duhet ta marr seriozisht, jam shumë dakord, por kjo është nivel tjetër. Kemi 8 ditë që jemi bashkë”, tha Kristi.

/TeleshkronjaPost.com/