MIQ TË VJETËR: Video e Luizit dhe Maestros para 17 vitesh, nuk do besoni çfarë kanë bërë bashkë

Banori i shtëpisë së Big Brother Vip Albania, Armaldo i njohur si Maestro duket se njihet me Luizin tash e shumë vite, dhe kjo e dëshmon një video që p shpërndahet në rrjete sociale.

Luizi para 17 viteve ka fituar kompeticionin duke u përzgjedhur që me këngën e tij ta përfaqësoj Shqipërinë në Eurovision, por në ato ambiente ndodhej edhe Maestro.

Në këtë video shihet Luizi ulur me organizatorët dhe bashëkpunëtorët në këtë eveniment ndërsa në fund shihet Maestro ai që e ka realizuar videon ku te dy duken mjaft ndryshe ne pamje.

Ndryshe, edhe brenda shtëpisë së Big Brother Vip Albania ata mbështesin njëri tjetrin sidomos Maestro që mbështet Luizin në marrëdhënien e tij me Kiaren megjithëse shumica e banorëve janë kundër duke thënë se po bëjnë spektakel./TeleshkronjaPost/