Tea pas daljes tregon kush do ta fitojë dhe kush shkon në finale e BIG BROTHER ALBANIA

, Teleshkronja Post

Tea Trifoni u eliminua mbrëmjen e djeshme nga “Big Brother VIP”. Sot ajo ishte e ftuar në “Fan Club” ku dha intervistën e saj të parë pas daljes.

Tea u shpreh me bindje se Luizi do të jetë fituesi i “Big Brother VIP”, ndërsa në finale me të do të shkojnë Dea, Kristi dhe Maestro.

“Luizi është i pari, e di që do jetë, Maestro i dyti, Kristi i tretë dhe personi i katërt…unë do doja të shihja Dean”, u shpreh Tea./TeleshkronjaPost/

Lexo edhe: Kanë Kaluar Vetëm Pak Orë Dhe Luizi Ka Gati Planin Për Të Dalë Nga “Burgu” I BBV.

, Teleshkronja Post
, Teleshkronja Post