Vendim i papritur nga reperi Getinjo në raport me Vivin: “Jam në një periudhë dèpresioni”

Getinjo dhe Vivien nisën një histori të bukur dashurie në “Big Brother VIP Kosova”.

Lidhja po shkonte për bukuri dhe jashtë shtëpisë, por së fundmi reperi ka treguar se po bëjnë një pauzë në marrdhënien e tyre.

Me anë të disa postimeve në rrjete sociale, Getinjo ka njoftuar se po kalon një fazë depr esioni dhe ka nevojë të qëndrojë i vetëm, mirëpo ai ka sqaruar se kjo situatë nuk ka të bëjë me Vivin.

“Pershendetje njerez te dashur, uroj qe jeni mire krejt. Un do te largohem pak nga rrjetet sociale per arse personale! Kam pak nje faze depresioni dhe me duhet te jem pak larg ketyre aplikacioneve. “S’ka të bëj me këtë punë asgjë. Thjesht kam nevojë të rri vetëm dhe të bëj një pushim nga të gjitha gjërat. Dashuri”, ka shkruar reperi.

, Teleshkronja Post
, Teleshkronja Post