Zbulohet çka i tha Luizi në vesh Efit para se të dilte nga shtëpia (VIDEO)

Ajo që dihet sigurt është se largimi i Efit solli ndryshime të mëdha në lojën e Luizit.

Luizi dhe Kiara u panë tejet të mërzitur nga nominimi që u bëri Dea, transmeton Teleshkronja Post.

Por, konkurrenti Ejlli i cili prej kur nisi rrugëtimin në ‘Big Brother Vip Albania 2’ e deri tani është më i preferuari, i dha një përqafim Efit e po ashtu një mesazh të fortë.

Luizi i tha në vesh se do të merr hak për këtë padrejtësi dhe kjo video po qarkullon në të gjitha rrjetet sociale./TeleshkronjaPost/