“Komandant Dubai”, situatë dramatike brenda shtëpisë së BBVK-së – Vedati dhe Xhuli përplasen (VIDEO)

Darka e të nominuarve edhe këtë javë ka pasur shumë dinamika tjera mes banorëve që janë në prag të finales së Big Brother VIP Kosova.

Një moment dramatik ka qenë mes dy banorëve, Xhulit dhe Vedatit, transmeton Teleshkronja Post.

“Komandante e Dubait”, ishte shprehja me të cilën Vedati iu drejtua Xhulit dhe shprehja që krijoi një situatë dramatike brenda shtëpisë së BBVK-së./TeleshkronjaPost/